איפור נכון לשמירה על אורח חיים בריא – גם את יכולה!

בשנים האחרונות ישנה מודעות רבה לשמירה על אורח חיים בריא, כזה שיאפשר לך להיראות צעירה ונחשקת בכל גיל. אורח חיים בריא בא לידי ביטוי על ידי תזונה מאוזנת, שמירה על פעילות גופנית, הסרת מרכיבי מזון מזיקים כדוגמת גלוטן ופחמימות, שינה טובה ועוד כהנה וכהנה. אבל מה עם מרכיבי האיפור בהם את משתמשת ביום יום? האם את מכירה את המרכיבים והחומרים שמהם האיפור שלך עשוי? סביר להניח שלא. טוב, ברור שלא תשני עכשיו את הרגלי האיפור שלך, אבל ישנם מרכיבים מסוימים שעלולים להזיק לעור שלך בטווח המידי או בטווח הארוך, ואת זה את חייבת לדעת!

האיפור שבו את משתמשת ביום יום חייב לקבל תשומת לב משלו ולעבור גם ל"אורח חיים בריא" המדובר ומהר. בשלב זה את בוודאי לא מכירה את המרכיבים השונים, אך חשוב להבין כי באיפור היום יומי ישנם מרכיבים שאינם מומלצים כלל לשימוש על עור הפנים.

בואי להכיר את המרכיבים שכדאי להסיר ומיד מתיק האיפור שלך:

  1. פראבנים

למה לא? מדובר בחומר משמר שקשור לייצור אסטרוגנים בגוף. בשנות ה-90, מחקרים רבים מצאו כי החומר אינו בריא לגוף, מכיוון שפראבנים קשורים לייצור עודף אסטרוגנים שאינם בריאים לגוף, ואף יותר מזה, ישנם מחקרים רבים המראים את הקשר בין שימוש במוצרים עם פראבנים לבין סרטן השד.

חפשי על גבי מוצרי האיפור את המרכיבים הבאים: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben.

מהו התחליף הבריא?
ישנם חומרים טבעיים המעניקים תחליף מושלם, שהם הרבה יותר בטוחים לשימוש על עור הפנים, כדוגמת צמחי קוקוס ודקלים.

  1. חומרי ריח (Fragrance)

למה לא? מוצרי בישום מופיעים בדרך כלל בשם כללי (Fragrance), רבים מהם אלרגניים. חומרי הריח הם אלה שיוצרים את הניחוח במוצרי האיפור והקוסמטיקה ורובם חומרים סינטטיים העוברים תהליכים כימיים. מחקרים רבים מראים קשר בין תערובת המרכיבים של מוצרי הבישום לבין בעיות בריאותיות שונות כדוגמת אלרגיות, בעיות הורמונאליות ותגובות משונות בעור.

 

מהו התחליף הבריא?

 

שימוש בשמנים אתריים (Essential Oils) ושמנים צמחיים (כגון שמן ורדים).

 

  1. צבעים/פיגמנטים

למה לא? צבעים סינתטיים עשויים מכימיקלים וחומרים שמזיקים לעור הפנים ועלולים לגרום לנזק לעור ובמקרים רבים (באיפור עיניים) לשעורה.

מהו התחליף הבריא?

פיגמנטים מן הטבע אשר מיוצרים מצמחים טבעיים בלבד.

 

עכשיו כשאת מכירה את החומרים הלא בריאים ואת התחליפים המומלצים יותר, את מוכנה להצטרף למהפכה בעולם היופי ולהפסיק להתפשר על בריאות העור שלך. ברוכה הבאה למועדון החברים של מותג האיפור הטבעי והבריא "אנטונים" המאפשר לך לקבל איפור העשוי מחומרים בריאים וטבעיים שיסייעו לך לשמור על אורח חיים בריא וכמובן גם על עור הפנים.

מותג "אנטונים" מאפשר לך לקבל מגוון רב של יתרונות:

  • איפור בעל עמידות גבוהה.
  • פיגמנטים חזקים.
  • מרכיבים טבעיים ולא מזיקים.
  • שמירה על עור הפנים לטווח הקצר והארוך.
  • ועוד.

להרשמה למועדון הלקוחות לחצי כאן.