יופי אלטרנטיבי

 

דבר והיפוכו

מותג האיפור המקצועי, האלטרנטיבי והאקולוגי- ANTONYM (שפירושו, דבר והיפוכו), דוגל בהפוך על הפוך, מייסדות המותג צמד מאפרות מקצועיות מארה"ב מאמינות בכל ליבן שאין צורך בשיער מן החי על מנת ליצור מברשות ומכחולי איפור איכותיים. הן הקימו מותג שכולו ירוק וידידותי לסביבה ולעור שלך. ידיות המברשות עשויות במבוק טבעי שהוא חומר מתכלה, ללא שימוש מיותר בפלסטיק. השיער הרך והנעים המאפיין את כל מברשות האיפור יוצאות הדופן שלהם נטול שיער מן החי לחלוטין, ובתהליך ייצורו לא נפגע אף יצור חי. וואו, איזו הקלה. הסיבים הרכים והנעימים למגע שמצליחים לטשטש ולפזר את כל סוגי האיפור על הפנים עשויים מסיבי טקלון או ניילון מלאכותיים שמרגישים כמו חלום.

אחרי שנים שחינכו אותנו בטעות לחשוב שאי אפשר בלי מברשת סומק שעשויה משיער סנאי, פוני או צובל שהפכו לקרבן בדרך אל היופי, אני מגלה לפתע שאפרופו דבר והיפוכו, ההיפך הוא הנכון!! נשים רבות הסובלות מעור רגיש ואלרגיות ישמחו לדעת שמברשות משיער סינתטי מומלצות במיוחד עבורן משום שהן נחשבות להיפו-אלרגניות. דווקא השיער מן החי עשוי לעורר רגישות ופעמים רבות אנו מאשימות את מוצר האיפור באלרגיה, בעוד הגורם הוא למעשה השיער מן החי. בטיחות, עוד סיבה טובה לעבור למברשות נטולות אכזריות…

לאחר ההתנסות האישית שלי עם מברשות האיפור של אנטונים בפלורידה, נוכחתי לגלות כי הרגישויות מהן סבלתי בעור הפנים מאז שאני זוכרת את עצמי פשוט נעלמו והעור שלי נראה זוהר מתמיד… גיליתי כי השימוש היומיומי באביזרי איפור ומכחולים נכונים הקנו לתהליך האיפור שלי נופך מענג וחוויתי במיוחד. לא רק נראיתי אחרת, גם הרגשתי אחרת. מלוטשת ומתחשבת!

לא רק למאפרות מקצועיות

רבות מחברותי סברו כי על מנת להתאפר נכון הן זקוקות למאפרת מקצועית בכל בוקר וחייבות להשקיע במוצרי איפור יקרים. אני שמחה לבשר לכן שזהו עוד מיתוס שכדאי לנפץ. התוצאה של האיפור אמנם תלויה ברמת האימון ובניסיון שלך, אך הרבה פעמים את המאפרת הטובה ביותר של עצמך. מי מכיר את תווי פניך טוב ממך? יתרה מכך, בתהליך האיפור ישנה חשיבות גדולה לאביזרים התומכים כמו מברשות איכותיות, ספוגיות, כריות, פינצטות… יותר מאשר למוצרים עצמם. ניתן להגיע לצלליות רכות ומעושנות כמעט עם כל צללית, המברשת היא שעושה את ההבדל בין איפור בסדר לאיפור מושקע. נסי למרוח אייליינר ותגלי שהמכחול הוא החשוב ביותר בתהליך, משחי את שפתיך בשפתון אדום עם מברשת שפתיים מקצועית ותגלי עולם חדש של דיוק.

המסקנה המתבקשת היא שמברשות איפור ראויות הן ממש לא עניין למקצועניות בלבד, נהפוך הוא, כולנו צריכות אביזרי יופי מוקפדים בבית, על מנת שנוכל ליצור את המראה הרצוי לנו בקלות וביעילות. אישה ממוצעת שמתאפרת באופן קליל ביום יום תצטרך ערכה של מינימום 6 מברשות שהן MUST HAVE, ההמלצה שלי- מברשת מייק אפ שטוחה או מברשת קבוקי עשירה בעלת ראש צפוף ומלא (נהדרת לנסיעות, מגיעה עם נרתיק משלה), מברשת סומק, מכחול צלליות, מכחול למילוי גבות, מכחול אייליינר לתיחום העיניים ומכחול שפתיים לשרטוט מדויק. כמובן שכדאי שתהיה גם מברשת סלילית לסרוק גבות והפרדת ריסים בימים קשים.

למתקדמות שבחבורה מומלץ להעשיר את ערכת המברשות הבסיסית במברשת פודרה רחבה לטשטושים ותיקונים, מכחול עיניים עם ראש כדורי מושלם למראה מעושן ואפילו במברשת שפתיים TO GO  מתקפלת עם מכסה עצמאי המאפשר לשאת מעט שפתון בתוכה מבלי לקחת את השפתון. עם גוני העונה החורפיים והנועזים לשפתיים בטח תזקקו ליותר עזרה…. בנות, תפנימו, לא כדאי למשוח שפתון אדום עז או סגול בורגונדי בלי מכחול שיודע את העבודה. שפתון נועז דורש מריחה מדויקת בלי לצאת מהקווים.

טיפים ועצות לבחירת מותגים אקולוגיים ואלטרנטיביים:

  • חפשי את תו התקן- מברשות אנטוני נושאות תו תקן צמחוני COM
  • אל תתביישי לשאול האם נערכו ניסויים בבעלי חיים ומאיזה סוג שיער עשויה המברשת
  • העדיפי מוצרים נטולי פלסטיק או כאלה שהשימוש בהם אינו מזהם את כדור הארץ
  • מוצרים ואביזרי יופי אקולוגיים לא צריכים לעלות יותר, רכשי מותגים ידידותיים לכיס
  • חלק בלתי נפרד מהערכים של אנטונים הוא סחר הוגן ולכן מחירי המכחולים נוחים במיוחד
  • מברשות איכותיות ילוו אותך שנים ארוכות, שמרי עליהן ושטפי אותן במים וסבון נוזלי
  • כדאי לייבש מברשות באוויר הפתוח בשכיבה ולא בעמידה כאשר ראש המברשת חורג ממשטח הייבוש כדי לאפשר סירקולציה של אוויר מסביבו

 

הטבע הוא חברנו הטוב ביותר, בואו נשמור עליו ביחד, למעננו ולמען הדורות הבאים!!

יש אלטרנטיבה ירוקה ואופנתית להיות יפה ולהתחשב בסביבה.