טוב לעור הפנים

ברוכים הבאים לעולם האיפור של אנטונים (באנגלית, דבר והיפוכו), אנחנו מייצגים את הצד השני של תחום היופי. אנטונים הינו מותג איפור עדין לעור הפנים ולסביבה, אבל לא עדין במראות שהוא מאפשר ומציע אימפקט של צבע, מרקמים מפנקים והארה מדהימה. כל המוצרים שלנו הינם בעלי אישור אקוסרט, ידידותיים לבעלי חיים ואקולוגיים.

לא מנוסה על בעלי חיים

בנוסף למוצרי האיפור, באנטונים תוכלו למצוא מבחר של 20 מברשות איפור מקצועיות, אשר ישלימו את תיק האיפור של כל מאפר בצורה מושלמת ובנוסף, קיבלו את אישור ארגון Vegan.

הסיבים הסינתטיים של המברשות חתוכים בצורה מדוייקת בכדי לדמות לשיער טבעי מהאיכות הגבוהה ביותר, ואילו ידיות המברשות עשויות מבמבוק, שהוא חומר גלם אקולוגי ובר-קיימא.

אקולוגי וידידותי לסביבה

קו המוצרים של אנטונים משלב את הטכנולוגיה הכי עדכנית עם המרכיבים הטובים ביותר, אריזות אקולוגיות ואפס סובלנות להתעללות בבעלי חיים. בין המוצרים: צלליות באיכות גבוהה, עפרונות שפתונים, עפרון עיניים, מייקאפים וסמקים אפויים.

מוצרי אנטונים אינם מכילים פאראבנים, ניחוחות סינתטיים, סולפטים, תוצרי לוואי של נפט או כימיקלים. כל מוצר ומוצר קיבל את אישור אקוסרט, אשר מבטיח שהרכיבים בו הינם טבעיים וגם משמש כבדיקת איכות לתהליכי הייצור,אריזה ואיחסון.

Shopify Main Banner 1920x800-just pics44.jpg